Jak Piotr Majchrzak z Boldare zdobył kredyt hipoteczny na firmę?

Jak Piotr Majchrzak z Boldare zdobył kredyt hipoteczny na firmę?

Jak Piotr Majchrzak z Boldare zdobył kredyt hipoteczny na firmę?

Pozyskanie kredytu hipotecznego

Piotr Majchrzak, przewodniczący zarządu firmy Boldare, opowiadał o tym, jak zdobył kredyt hipoteczny na firmę. W swojej wypowiedzi zaznaczył, że wszelkie formalności związane z pozyskaniem kredytu przebiegały w sposób zwykły, jak w przypadku kredytu indywidualnego. I właśnie ten fakt był kluczem do sukcesu.

Przygotowanie dokumentów

Przede wszystkim zaznaczył, że trzeba mieć przygotowane dokładne dokumenty dotyczące firmy – łącznie z jej historią finansową. Warto zatem wcześniej zebrać wszystkie informacje dotyczące rozliczeń. Najważniejsze też, by dokładnie zweryfikować wszelkie błędy, nieścisłości czy nieaktualne informacje.

Dobra relacja z bankiem

Kolejną istotną rzeczą jest relacja z bankiem. Piotr Majchrzak podkreśla, że wiele zależy od relacji z doradcą. Warto zadbać o to, by wzbudzać zaufanie i przede wszystkim dobrze przechodzić przez weryfikacje wykonywane przez bank.

Odkładanie na poczet wkładu własnego

Na koniec Piotr Majchrzak radzi, by na poczet kredytu zacząć odkładać już wcześniej. – W przypadku kredytu hipotecznego, ale także w przypadku kredytów na samochody czy sprzęt, warto wcześniej oszczędzać na poczet wkładu własnego – zaznacza. Wówczas bowiem kredyt będzie łatwiej do zdobycia i mniej obciążą nas zobowiązania.